Hakkımızda
   

     Fresenius firmasının makinaları,diyalizörleri ve setleri kullanılmaktadır.Tüm cihazlar CE belgelidir.Merkezimiz'de Aquaro su sistemi,endotoksin filtresi, flexi boru sistemi kullanılmaktadır.

     Diyaliz makinalarımız FRESENİUS 4008 S OCM'li model olup,OCM modülü sayesinde diyaliz esnasında kan sodyum (Na+)değerleri,üre temizleme oranları ve diyaliz yeterliliği  izlenebilmektedir.

     Diyaliz salonumuzun zemini hastaneler için üretilmiş olan anti-bakteriyel ve yanmayan, kir ve mikrop barındırmayan ithal malzeme ile kaplanmıştır. Hastalarımız yataklarında tedavi seansının dolmasını beklerken yataklarının başındaki LCD tv'den tüm uydu kanallarını izleyebilir. Hasta yakınları hastalarını internet ortamından arzu ettikleri an takip ve kontrol edebilirler.Wireless (kablosuz internet) mevcut olup diyalizde bilgisayalarını kullanabilirler.

     Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi ile yapmış olduğumuz hizmet satın alma sözleşmeleri sayesinde hastalarımıza Nefroloji takipleri bu hastanelerin Nefroloji klinikleri tarafından yapılmaktadır.

     Hastalarımız'ın tümü organ nakil merkezlerine yönlendirilmiş olup, kayıtları yaptırılmıştır.

     Merkezimizde Hepatit B ve C hastaları için ayrı bölümler  ve makineler mevcuttur. Sağlık Bakanlığı yataklı tedavi şube müdürlüğü diyaliz merkezleri yönetmeliğindeki tüm şartları titizlikle uygulamaktadır.

 
 
  ADRES;Karamanlı Mah. Yeni Sokak No: 4 - BOLU
TEL; 0 374 215 34 94
FAX; 0 374 215 28 62
E - POSTA; ozdiyaliz@hotmail.com